Nasza drukarnia ma solidne korzenie zaczynając swoją historię w 1993 roku. Od końca 2009 roku tworzymy nowy zespół będący połączeniem doświadczenia i energii dwóch pokoleń. Naszą pasją jest sitodruk w której to technologii cały czas się doskonalimy. Specjalizujemy się w nietypowych zleceniach. Zapraszamy do nas!

Specjalizujemy się w druku naklejek na rowery. Możliwe nadruki wg palety Pantone, RAL, YS. Dodatkowo kolory srebrne, złote oraz inne farby metaliczne. Produkujemy naklejki na rowery dla znanych w Polsce i w Europie producentów. Drukujemy na foliach od 25 i 80 mikronów zarówno na lakier jak i pod lakier. Używana przez nas folia jest transparentna, biała lub kolorowa.

Drukujemy na tworzywach sztucznych jak PCV, PMMA, PET, PP,  metalu, drewnie. Używamy farb rozpuszczalnikowych. Druk UV.

Bez względu na to, czy nadruk wykonany jest na tworzywie naturalnym, jak korek, szkło czy drewno, czy też sztucznym, jak na przykład plastik lub folia, mogą być Państwo pewni wysokiej jakości naszego produktu.

Druk na tworzywach obejmuje olbrzymią liczbę materiałów, które różnią się pod względem zastosowań, parametrów i właściwości. Oferujemy Państwu nadruki wykonywane na wielorakich materiałach, wykonywane farbami odpowiednimi na tworzywa sztuczne, które odporne są na warunki atmosferyczne, mogą być także wykorzystywane w warunkach, gdzie narażone będą na dużą ścieralność. Farby te wykazują także odporność na obróbkę plastyczną, nadają się do termoformowania.